beskidy z dzieckiem

Pierwszy raz u nas? Zacznij tutaj!

 

Jeśli szukasz pomysłu jak spędzać aktywnie czas z dzieckiem, to świetnie trafiłaś. Na stronie Beskidy z Dzieckiem – Rodzinny przewodnik po Beskidach opisujemy górskie szlaki, które przeszłyśmy z naszymi dziećmi, beskidzkie „plaże”, na których chłodzimy się w upalne dni oraz inne ciekawe miejsca w naszym regionie, w które warto wybrać się całą rodziną .

Wiemy z doświadczenia, że informacje o tym, gdzie pojechać z maluchami najlepiej czerpać od innych rodziców. W końcu chyba tylko rodzice zwracają uwagę, czy trasa jest przejezdna wózkiem, czy w schronisku można zjeść coś oprócz zupki z proszku lub czy u celu podróży są wystarczające atrakcje by wynagrodzić małemu podróżnikowi trud wędrówki (np. olbrzymie pyszne lody). Trudno nam było znaleźć takie informacje na blogach i portalach turystycznych, więc pomyślałyśmy, że najwyższy czas, aby pojawiły się w sieci.beskidy z dzieckiem

Jeżeli chcesz śledzić postępy w tworzeniu Rodzinnego przewodnika po Beskidach oraz otrzymywać porady dotyczące podróżowania z dziećmi, zapisz się poniżej na newsletter. W pierwszej wiadomości prześlemy Ci listę numerów telefonów przydatnych w podróży po Beskidach (np. szpitale, taksówki, GOPR, itp) w formacie pdf.

 

[FM_form id=”1″]

 

 

Co dokładnie znajdziesz na stronie?

W zakładce Szlaki przeczytasz opisy szlaków, wybranych i ocenionych pod kątem przejścia ich pieszo z małym dzieckiem. Małym, czyli około 3 letnim. Zawsze sprawdzamy, czy trasa jest odpowiednia dla wózków, opisujemy rodzaj ścieżki, nachylenie zbocza i zacienienie. Podajemy też informacje o gastronomii, toaletach i parkingu. Staramy się też dodawać mapy trasy. Wygląda to tak:

W zakładce Woda znajdziesz miejsca, w których dzieci mogą się bezpiecznie pobawić w jeziorze czy rzece lub na pobliskiej plaży/polanie. Przeczytasz tu też o płatnych kąpieliskach i basenach.

W zakładce Atrakcje znajdziesz informacje o ciekawych miejscach jak skanseny, parki,  zamki, wystawy, place zabaw, fontanny, tężnie, oraz kawiarnie i restauracje z kącikami dla dzieci. Zajrzyj tu:

Zakładka Porady jest pełna praktycznych informacji i pomysłów na bezpieczną turystykę i sposobów na motywację. Znajdziecie tu m.i.:

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub propozycje i chcesz się z nami skontaktować, możesz skorzystać z formularza w zakładce Kontakt lub napisać do nas na Facebooku.

Jesteśmy na Facebooku. Odwiedźcie nas.

Zapraszam do wspólnej przygody!

Jola – Redaktor Beskidy z dzieckiem